Aktuální nabídka nemovitostí v Chorvatsku

 

Koupě nemovitosti v Chorvatsku.

Dříve to nebylo snadné, a bylo nutné zakládat firmu v Chorvatsku. Od vstupu do EU v roce 2009 je vše podstatně jednodušší, a vše je zajištěno ve spolupráci s notářskou kanceláří. 

V případě zájmu je obvyklý postup.

Na stránkách přímo u nás najdete svou nemovitost. Vyberte si více nemovitostí, ať máte z čeho vybírat. Zkontaktujte p. Paška v ČR. Ten vysvětlí veškerý postup a zařídí prohlídku nemovitostí přímo na místě. Zařídíme i dopravu, ubytování a přímo na místě Vás bude čekat agent, česky nebo slovensky mluvící. Ten s Vámi projede veškeré nemovitosti, které přicházejí v úvahu. 

Veškeré ceny nemovitostí jsou ceny majitele nemovitosti. O cenách se ve většině případů dá jednat. Není vyjímkou ani sleva z ceny okolo 30%.

Je nutné připočítat provizi realitní kanceláře, obvykle 3%. V této ceně je zahrnuto zajištění kontroly stavu nemovitosti, vlastnické listy atd., nutné energetické certifikáty, sepsání předkupní a kupní smlouvy , zajištění kompletního převodu nemovitosti, včetně vyřízení dokumentů na Chorvatském soudu, založení OIB - osobního čísla majitele nemovitosti. Agent je s Vámi na všech úřadech osobně.

Kompletní servis ( od prohlídky vybraných nemovitostí, sepsání smluv a kontrolu dokumentů a listů vlastnictví, až po veškeré zastupování na úřadech v Chorvatsku a převedení nemovitosti na Vás, to vše je v zahrnuto v ceně - provizi realitní kanceláře.) Nenašli jste přesně nemovitost dle Vašich představ. Napište nám, připravíme nabídku dle Vašich požadavků.

 

Pokud tedy máte zájem o koupi nemovitosti u moře navštivte

 nabídku na stránkách : reality v Chorvatsku

kde postupně vkládáme nové nabídky v českém jazyce.

Zde najdete podrobnosti o koupě nemovitosti.

 

V České republice zastupuje , společnost A+HRCZ s.r.o.

Korunní 108

Praha 10

tel. +420 608 101 305

Apartmán 2+kk s terasou a výhledem na moře- akční nabídka

2+kk apartmán  s terasou a krásným výhledem na moře.

 Apartmán, plocha 40m2, zcela zařízený, 5min. chůze od moře a pláží u obce Malinská na ostrově Krk. Pláže s pískem vhodné pro děti a seniory. V blízkosti apartmánu dětské hřiště, tři pláže s pozvolným vstupem do moře, občerstvení, 100m od restaurace, ve vedlejším domě malý obchod. Apartmán má 1x ložnice ( 3 lůžka) , obývák (2 rozkládací pohovky), kuchyni ( pohovka), sociální zařízení, terasu s výhledem na moře. Klimatizace,TV. Místo pro 4-6 osob. 

Teploty na ostrově jsou o dost příjemnější než na pevnině a na ostrově je 286 slunečných dní v roce. Teplota vody na začátku června běžně 22-23 st. a teplota vzduchu 23-28 st. To samé je běžné v září a říjnu.  V Malinské je možnost pronájmu motorového člunu, možnost výletů na okolní ostrovy, výlety spojené s rybolovem atd. Půjčovna kol, čtyřkolek a skútrů je v blízkosti centra.Vzdálenost z Prahy cca 840 km, téměř stále po dálnici, kromě úseku u Rijeky ( 28 km mimo dálnici), na ostrov vede most, tak nejste odkázáni na trajekt.

Nedaleko je pláž s pozvolným vstupem pro pejskaře. 

V případě zájmu apartmán pronajímat se můžeme postarat o pronájem.

Cena je 69.000,- Eur.

NOVÁ CENA 50.000,-Eur/ 1.300.000,- Kč

Akční cena platí do 30.8.2018


Veškeré dokumenty a doklady, převody a zápis do katastru , vše  zařídí česky mluvící osoba v Chorvatsku.

tel: +420 608 101 305

Malinská - starý kamenný dům

V Malinské na ostrově Krk se prodá samostatně stojící přízemní dům o ploše 120m2.

Pozemek 1.050m2. Na pozemku se může stavět další objekt. Střecha a fasáda po renovaci.

Vzdálenost od moře 500m.

cena 150.000,- Eur

 

Stavební pozemek v Punatu, ostrov Krk

Stavební pozemek v Punatu, ostrov Krk, 505m2 který se nachází 350m od moře.

cena 76.000,- Eur

Dva atraktivní kamenné domy

Samostatně stojící, atraktivní, kamenné domy v blízkosti Malinské. první o ploše 160m2, druhá o ploše 70m2. Konstrukce je z armovaného betonu, termoizolace a kamene. Majitel nabízí oba domy za skvělou cenu 190.000,- Eur. Veškeré dokumenty jsou připraveny.

Punat - stavební pozemek

stavební pozemek, 350m od moře o výměře 347m2.

Možnost výstavby dvojdomu.

cena 54.000,- Eur

Mezonet 5+ 2xkk

V Malinské je k prodeji 5+kk, mezonetový byt s obývacím pokojem a dvěma kuchyněmi, 2xWC a koupelna, balkón. Parkovací místo, pohled na moře.

Vzdálenost k moři 600m.

Veškerá dokumentace, energetický certifikát tř.A.

cena 139.000,- Eur

Porat, ostrov Krk, apartmán

Porat, v blízkosti Malinské, ostrov Krk,na prodej zařízený apartmán s výhledem na moře pouhých 250m od moře. 1. patro, balkón, obývací pokoj a kuchyňský kout, koupelna a wc.

Všechny dokumenty jsou připraveny k prodeji.

Cena 79.000.-Eur

Malinská - Vila s bazénem

Atraktivní vila s bazénem o ploše 184m2. Dům má tři ložnice, dvě koupelny, a toalety. podlahové vytápění v koupelnách, jídelně a obývacím pokoji. Celá je klimatizována. Vnitřní krb. Pergola s venkovním ohništěm, grilem a venkovní kuchyní. Bazén o ploše 24m2. Pohled na moře které je nedaleko. Energetický certifikát B a veškerá dokumentace.

cena 309.000,- Eur

 

Malinská - apartmán - v přízemí

Nový apartmán s ložnicí, obývákem, kuchyní, wc a koupelnou. celková plocha je 40m2, je vpřízemí a má svou krásně upravenou zahradu o ploše 100m2, terasu a parkovací místo. V apartmánu je klimatizace,na podlahách PVC a jsou použity velmi kvalitní materiály. Vzdálenost o d moře je cca 700m.

Cena 79.900,- Eur

 


Malinská - patrový apartmán

Prodej nových mezonetových bytů - apartmánů o celkové ploše 130m2 a zahrady 80m2. Skládá se ze dvou pater. V dolním patře jsou tři ložnice a koupelna v horním patře se nachází obývací pokoj, kuchyň a koupelna. K dispozici jsou dvě parkovací stání a garáže.

Nachází se v klidné části městečka Malinska, v blízkosti pláže a obchodů. Vzdálenost od moře je 400 m. Stavba 2013 rok.

Cena je 150.000,- Eur

 
 
 

Malinská - apartmán 1.patro

Apartmán k prodeji v prvním patře, plocha 52m2 s 80m2 zahradou a venkovním grilem. Byt má obývák, ložnici, kuchyň, koupelnu a wc, terasu s pěkným výhledem. Parkovací místo,klimatizace, TV a SAT přípojka,kvalitní materiály,

Vzdálenost o d moře je 850m. Nová výstavba, ihned k nastěhování.

Cena 83.000,- Eur

 
 

Malinská - apartmán 3+kk

Apartmán 3+kk o ploše 72m2, s výhledem na moře. kompletně zařízený, použité velmi kvalitní materiály.

Kompletní dokumentace je připravena včetně energetického certifikátu tř. B.

Cena 119.000,- Eur

Cena 109.000,- Eur

 

Malinská - apartmán 2+kk

Apartmán 2+kk o ploše 67m2, koupelnos s WC a samostatným WC, balkón s výhledem na moře. Každý pokoj má své vytápění, k bytu patří garáž o ploše 18m2 a parkovacího místa. Byt je v prvním patře domu s celkem čtyřmi byty. Moderní a kvalitní materiály.

Je situován do klidné části Malinské, vzdálený 600m od moře.

kompletní dokumentace je připravena, včetně energetického certifikátu tř. A.

cena je po slevě 115.000,- Eur

Malinská - apartmán v akční ceně

Apartmán situovaný jako 2+kk, o ploše 40m2 s pohledem na moře, s komorou, parkovacím místem.

Ihned volný k nastěhování.

cena je v akci 69.000,- Eur

Dům k prodeji

Na ostrově Krk, je k prodeji dům 5 minut jízdy autem do města.

V přízemí je obývací pokoj, dvě ložnice, WC a koupena, kuchyň s terasou, v prvním patře, přístupným venkovním schodištěm je další apartmán a dole v suterénu je další malé studio. Velký pozemek, klidná lokalita. K prodeji je kompletně zařízený. Veškereé dokumentace bez zatížení, včetně energetického certifikátu tř.B.

Cena po slevě 160.000,- Eur

Byt 3+kk

Byt v Malinské, v prvním patře, situovaný jako 3+kk a terasou a výhledem na moře. Je kompletně zařízený. K bytu je parkovací místo a vzdálenost od moře je 600m.

Cena 80.000,- Eur

Apartmán Malinská

V Malinské, garsonka, pokoj, kuchyňský kout a sociální zařízení. Je kompletně zařízený velmi kvalitním nábytkem. K bytu patří terasa o ploše 33m2 a uzavřené parkovací místo.

vzdálenost k moři je 700m.

Cena je 87.000,- Eur

 

Bílá vila - Malinská, Chorvatsko

Vila o třech podlažích a 240m2 plochy, postavena v roce 2013. V suterénu je garáž, kotelna, kuchyně, a ložnice. V přízemí jídelna, obývací pokoj, kuchyně, wc, koupelna. V prvním patře: dvě ložnice, šatna, koupelna, terasa s výhledem na moře. Na hezky upravené zahradě je letní byt s pokojem, koupelnou, WC a venkovním grilem a terasou. celý dům má topení na LTO, klimatizaci, v přízemí podlahové vytápění.

Vzdálenost od moře je 700m. energetický certifikát tř.A.

Stará cena 450.000,- Eur

nová cena 335.000,- Eur

Malinská - stavební pozemek

V Malinské se prodá stavební pozemek o ploše 650m2. Výhled na moře.

Vzdálenost od moře je 600m.

cena po slevě je 80.000,- Eur

Dům na prodej u Malinské

V blízkosti Malinské se prodá patrový rodinný dům po rekonstrukci. V přízemí je kuchyně, obývák a ložnice, WC s koupelnou. V prvním patře potom velká ložnice a koupelna.

Vzdálenost od moře 2500m.

Cena 49.000,.- Eur