Nabídka - koupě pozemku - spolupráce - vlastní bungalov

V současné době je velmi aktuální nabídka pozemku v blízkosti Malinské, cca 1,5km od moře. Pozemek o výměře cca 3.000 m2 je veden jako zemědělská půda a není tedy ,,zasíťován, - voda,elektřina,odpad.

Cena v tomto případě je okolo 328,- Kč za m2.

/  Cena pozemků v Malinské, cca 800m od moře se pohybuje okolo 4.200,- Kč za m2 /

 

O tento pozemek máme vážný zájem , ale vzhledem k velké výměře pozemku bychom uvítali spolupráci s dalšími investory formou podílu.

 

Investiční záměr

1. nákup pozemku – pozemek bude veden v podílnictví

2. vybudování přípojek vody a elektřiny, případně odpadu nebo instalace domácí čistírny odpadních vod.

V této fázi by již bylo možné na pozemku pobývat např. v karavanu nebo mobilheimu a stavbu bungalovů by bylo možno odložit na pozdější dobu.

3. převod pozemku na stavební parcelu

4. rozdělení pozemku( teď už stavební parcely) na jednotlivé díly dle podílu investic

 

Investiční vizí je vybudovat na pozemku 2 až 3 bungalovy (podle počtu investorů,  jeden bungalov pro 4 rodiny) s příslušnými parkovacími místy a zázemím(bazén,terasa,hřiště atd).

            V úvahu přichází i varianta využití části pozemku k pronájmu parkovacích míst mimo rekreační sezonu pro lodě zahraničních hostů v Malinské a nejbližším okolí.

 

Veškerý postup je podmíněn společnou dohodou všech investorů, protože jen tak je možné udržet pozitivní vzájemný vztah a dojít společně k vytyčenému cíli.

 

Nevýhodou pozemku je vzdálenost od moře. Tato nevýhoda je částečně kompenzována výhodnou cenou a relativně velkou výměrou pozemku.

Časový odhad: potřebujeme cca 8 investorů.  Jak bude asi polovina, začneme  jednat o konkrétním pozemku. V této chvíli je třeba už plný počet investorů, aby se zaplatil pozemek a zasíťování. Samotná stavba je otázkou dohody a může se odložit třeba o rok nebo dva. Koupě pozemku je v tuto chvíli za velmi dobrou cenu. Pokud před třemi lety byl pozemek cca 800m od moře za 60 Eur/m2, tak dnes je za 150,- Eur/m2. Je možné, ž epo dohodě se nechá část pozemku volná, a po čase se může prodat s velkým ziskem, ketrý zaplatí z části naše náklady.

V současné chvíli jsou již tři investoři. 

 

V případě že máte zájem o podíl na pozemku a do budoucna o výstavbu vlastního domku u moře, kontaktujte nás pře poptávkový formulář.

 

 

A+HRCZ s.r.o.

tento projek je již naplněn.

 

Polovina domu u moře k spolufinancování

Vlastní bungalov u moře- nabídka 1/2 domu

pro zájemce o svůj bungalov nebo dům u moře je zde aktuální nabídka.

Pozemek s projektem na dům o třech patrech, kde je pozemek zasíťován, vydáno stavební povolení, asfaltová příjezdová cesta. Počítá se s koupí pozemku a výstavbou dvojdomu, kde je místo pro majitele a další byt k pronájmu. Výhled na moře, které je vzdálené 500m. Ostrov Krk.

Cena k jednání je 39.000,- eur. Pokud má někdo zájem o spoluúčast na stavbě a koupi pozemku tak kontakt je: +420 608 101 305

Není nutné ihned stavět, momentálně je na místě karavan. Stavba se může odložit, udělat změnu projektu atd. Vše je na dohodě.

Zhodnocení finančních prostředků - investice do apartmánů

Jednou s možností, je investice do nákupu nemovitostí se zhodnocením cca 5% ročně, dle výše vkladu a konkrétní situace u nemovitosti. Může dosáhnout i 10% i více ročně.

V praxi je to tak, že na základě smlouvy vkládáte finanční prostředky na nákup dalších apartmánů a Váš vklad je dle smlouvy úročen dohodnutou procentní sazbou. Výplaty jsou dle dohody jednou ročně k datu vkladu nebo zůstávají ve společnosti a připisují se na Váš podíl. Vše je smluvně ošetřeno a zajištěno kupovaným majetkem, kde máte podíl. Veškerý provoz nemovitosti je na naší společnosti. Vám přichází pouze čistý zisk.

Podíl na financování

Majitel domu v Chorvatsku, shání podílníka na investici cca 500.000,-Kč, do rekonstrukce již koupené vily. Vila je koupena za hotové prostředky bez použití úvěrů či půjček.  Potřebná suma je část investice,  do rekonstrukce prvního patra. 

Majitel nabízí:

1. čerpání pobytů v apartmánu v Malinské, cca 5 min chůze od moře a centra. Po dobu 14 dní v roce má má investror možnost využívat apartmán 3+kk, bezplatně po dobu 20-ti let. Termíny a doba je na dohodě.

2. ručení podílem ve firmě v ČR

3. ručením nemovitostí, s úročením půjčky

nebo jiným předem dohodnutým způsobem.

kontakt: přes kontaktní formulář. 

Samostatná výstavba bungalovů u moře.

Pro zájemce o bydlení nebo rekreaci v Chorvatsku, ve svém bungalovu nabízíme projekt A+ Group. Celý projekt je založen na spolupráci malých podnikatelů z Česka a Slovenska, kteří si mezi sebou mohou velmi dobře pomoci.


Jedná se o pozemky nakoupené za účelem výstavby malých bungalovů, o cca 50-80m2 obytné plochy, v Malinské na ostrově Krk. Pozemky jsou 100-850m od moře, s pozvolným oblázkovým přístupem do vody. Lokalita je v mírném svahu, na kraji vesničky Malinská.


Ceny závisí na velikosti domku a velikosti pozemku. Odhadem se dá říci, že na jeden pozemek se vejdou tři domky. Tj. investice do pozemku cca 500.000,-Kč a stavba domku cca 450.000,-. Domek je zcela ve vlastnictví investora, tedy Vás a bude stále. Můžete ho jakkoli využít sami, nebo ho pronajímat.

V první fázi se kupují pozemky v dobrých lokalitách - Ostrov Krk je dobře dosažitelný autem( asi 7,5 hod jízdy) nebo letecky( Rijeka nebo Krk 1 hodina letu). Potom následuje výstavba, jak svépomocí, tak s pomocí firmy na místě. Pracovníci jsou češi s mnohaletou zkušeností. Domky není nutné stavět okamžitě, investice se dá rozložit do etap, kdy se kupuje pozemek a druhý nebo další rok se staví.

 

Apartmány u moře - Chorvatsko, ostrov Krk, Malinská

Chorvatsko je velmi oblíbenou destinací jak pro letní dovolenou, tak i k odpočinku mimo sezónu. Příjemné klima, odlišné od pobřeží, které je na ostrovech, je velmi příjemné i mimo hlavní sezónu. Je to dáno především teplotou moře, které si i v zimních měsících drží teplotu okolo 16-ti stupňů, a tím je podnebí velmi příjemné a hodně odlišné od Rijeky, která je přitom nedaleko na pevnině.

Málo který z nás může být celoročně v letovisku, a vlastnit nemovitost a využít ji jenom několik týdnů v roce je nehospodárné. Proto je několik variant, jak mít své bydlení u moře, o kterém kde kdo sní, a přitom nemuset investovat astronomické částky za nemovitost u moře.

 

Zabýváme se zde výstavbou malých bungalovů, apartmánů a jejich pronájmem dalším klientům. Lokalita je na severu Jadranu na ostrově KRK, na který je most a není tedy člověk odkázán na trajekty, které nejsou nijak levné. Malinská a okolí je velmi pěkné letovisko s nově upravenými pískovými plážemi, vhodnými i pro rodiny s dětmi a seniory. Kompletní občanská vybavenost je samozřejmostí.

 

Pro zájemce o vlastní bydlení je několik variant.

X/360 - model, kde si zájemce koupí podíl na nemovitosti, je zapsán v listu vlastnictví a užívá apartmán po dobu v roce, kterou zainvestoval. Vlastnický list je trvalým majetkem investora, lze ho prodávat, dědit, darovat a také svůj podíl pronajímat. Tím se mu investice vrací. Ideální dle našich zkušeností pro 4-6 osob, rodin, kdy zainvestují apartmán a potom ho využívají po celý rok. V sezóně dle dohody předem dané a mimo sezónu po domluvě.

1/4 - model, kde investor s několika, většinou dvěma -třemi dalšími lidmi kupuje pozemek a postaví se bungalov nebo apartmánový dům. Vše je na dohodě investorů a samozřejmostí je zapis do vlastnických listů. Pozemek i stavba je dělena mezi investory. Vlastnický list je trvalým majetkem investora, lze ho prodávat, dědit, darovat a také svůj podíl pronajímat. Tím se mu investice opět vrací.

EXKLUSIVE - investor sám kupuje pozemek, sám staví, sám využívá nebo pronajímá. Návratnost této investice je rychlá, ale i investice samotná je poměrně vysoká.

 

 

V případě zájmu o informace nás kontaktujte na : radekyacht@gmail.com