A+Parket

Renovace, broušení alakování, pokládky parket

 

Naše firma patří mezi známé a velmi vyhledávané firmy, specializující se na podlahové krytiny. Provádímerenovace parket (broušení, lakování, olejování) a pokládku parket, dřevěných a plovoucích podlah. Pro extrémně namáhané prostory, jako jsou výstavní síně, taneční sály, galerie apod., jsme schopni upravit povrch speciálními laky s vysokou životností, ověřenými po několik let v těch nejtěžších podmínkách. Pokud již parkety máte položeny, ale časem se na nich objevují chyby a nerovnosti, neváhejte kontaktovat naši firmu. Mezi naše služby v tomto oboru patří také opravy a doložení parket. Pracujeme ve všech městech, regionech, po celé České republice. V naší firmě klademe důraz na rychlost provedení zakázky, nízkou cenu a přitom vysokou kvalitu poskytnutou ve všech našich pracích. Dlouholeté zkušenosti a praxe v oboru podlahových krytin vytvořily z naší firmy tým pracovníků, kteří svou práci mají jako svůj koníček, pracují precizně, kvalitně, odvádějí ji do všech detailů, tak, aby zákazníci byli s naší firmou víc než spokojeni. Každý zaměstnanec prošel školením a tak v našem týmu pracují opravdoví odborníci.

www:aparket.com

Bytyzdarma.cz

Realitní server bytyzdarma.czVlastníte nemovitost? Rádi byste ji prodali či pronajali bez zbytečných výdajů? Hledáte bydlení a jste unavení z poplatků za zprostředkování pronájmu či koupě? Pokud ano, dovolujeme si vám představit jedinečný projekt, díky kterému zbytečné poplatky hradit nemusíte, naopak! Desítky tisíc korun ušetříte.


Ušetřete víc, než čekáte.


Prodáváte? Pronajímáte?
Tisíce vlastníků prodává či pronajímají nemovitost osobně. Vědí, že ušetří nemalé částky. Neplaťte zbytečně realitním agenturám a realizujte váš prodej či pronájem sami. Je to jednoduché. Na www.bytyzdarma.cz se denně vzájemně setkávají stovky nabízejících a poptávajících, kteří o svých obchodech vyjednávají přímo, bez účasti třetích stran. Ostatně, pouze vy znáte svůj byt či dům nejlépe, proč tedy nechat realitní agenturu vyjednávat za vás? Čerpejte tu zdarma z nabízených zkušeností, využijte bezplatně profesionální poradenství. Zveřejněte i vy svoji nabídku. Sami zjistíte, jak je to jednoduché.


Nechte svou nemovitost vydělat tolik, kolik si zaslouží.


Sháníte nemovitost? Hledáte pronájem či spolubydlení?
Považujete za zbytečné platit nemalou provizi za sjednání pronájmu či koupě? Rádi byste si pronajali byt dle vašich představ, bohužel současné nabídky jsou pro vás finančně nevýhodné? Zkuste hledat na www.bytyzdarma.cz! Byty jsou zde nabízené přímo od majitelů, tedy bez nutnosti placení provize realitním makléřům. Pro ty z vás, kteří shánějí pronájem a zároveň hledají další zájemce, s nimiž by sdíleli bydlení i poplatky, je tu odkaz SPOLUBYDLENÍ. Využijte i vy, zájemci, spektrum zdarma nabízených služeb.


Rozhodněte se bez zprostředkovatele.


Vaše spokojenost? Náš zájem.
Na portálu www.bytyzdarma.cz naleznete odpovědi na vaše otázky týkající se samotné realizace osobního prodeje vaší nemovitosti, tj. jak postupovat, vzory předkupních, kupních i nájemních smluv, na co si dát pozor a čeho se vyvarovat, nejčastější otázky, právní poradenství a mnoho dalších užitečných odkazů. V případě dotazů či případných připomínek nám můžete kdykoli napsat na info@bytyzdarma.cz.

www:bytyzdarma.cz

Strombuch Jilemnice

Dodavatelé kulatiny z Jilemnice. Velké poděkování za vstřícnost a toleranci v těžkých dobách naší firmy. Zvláště pak poděkování p. Beranovi a p. Vlčkovi.

Radko Pašek

http://www.strombuch.cz/

Fa RENE MERCEDES

Již hodně vozů vystřídala naše firma, hodně značek, ale naprostá spokojenost je s Mercedesy Viano. Garannční prohlídky a maximální vstřícnost firmy Fa RENE Hradec Králové stojí za zmínku. Link na jejich stránky http://www.farene.cz/.

Veliké díky za ochotu, vstřícnost, vynikající přístup. Děkuji.

Radko Pašek