Předprodej termínů na apartmány u moře

(vloženo 21.2.2018)

K 5.2.2018 jsou poslední volné temíny v apartmánu 3+kk:

od 1.6. do 17.6.2018 za cenu 40,- Eur za noc a celý apartmán

od 25.8.2018 dále a to za cenu 60,- Eur za noc a celý apartmánv srpnu a 40,- Eur za noc v září)

V apartmánu 2+kk s velkou terasou je zatím volno dle kalendáře na stránkách.

Apartmán 2+kk podkroví majitel uvolní termíny od 30.4. a budou nabízeny za ceny které jsou na stránkách.

Poslední volné termíny na sezonu 2018

(vloženo 28.5.2018)

Vzhledem k tomu, že se nám hosté vracejí, a jsou spokojeni s pobytem v letovisku máme již jen poslední termíny v Malinské.

 

V apartmánu 3+kk s terasou je to  termín od 26.8. dále za zvýhodněnou cenu, při pobytu na 10 dní je to 59,- eur za noc a celý apartmán. Apartmán je pro 5-6 osob.

V apartmánu 2+kk s terasou - podkroví jsou volné tyto termíny: od 15.6. do 12.7. a potom 11.8. do 16.8. ( cena za tento termín je 50,- eur za noc a celý apartmán)a od 26.8. do konce září Na pobyty v délce 10 a více dní jsou od majitele opět výrazné slevy, které majitel poskytne na konkrétní termín.

Poslední volné termíny jsou také v apartmánu 2+kk s velkou terasou: a to od 29.6. do 7.7. a potom od 5.8. do konce září.

 

Pokud tedy uvažujete o návštěvě, neváhejte dlouho.

Předprodej pobytů na sezonu 2019

(vloženo 30.12.2018)

Začal předprodej pobytů za speciální ceny na sezonu 2019. Pokud máte zájem, napište si o aktuální VIP ceny.

Rezervace na sezónu 2017

(vloženo 1.3.2017)

Tak jako každý rok po sezoně se připravuje sezona další. Tím, že každoročně počet klientů stoupá, je problém všechny uspokojit a zajistit konkrétní termín a konkrétní apartmán. Stálí hosté tedy budou již před koncem roku mít speciální nabídku, která platí pouze pro VIP klienty, kterých si velmi vážíme. Jde o omezenou nabídku apartmánů za velmi výhodné ceny a také s možností výběru termínu a konkrétního apartmánu ještě v předprodeji. Rezervace budou okolo vánoc a platby záloh do konce března. Ten, kdo chce nebo již má naplánovaný termín, může rezervovat již nyní. Pokud u nás ještě nebyl, i pro něj budou platit VIP podmínky vzhledem k takto brzké rezervaci. první zájemci jsou již na červen 2017, a srpen 2017.

Za pronajímatele přeje hezké počasí a klidný pobyt

Luka, Žarko a Radek

Nabídka spolupráce při výstavbě vlastního domu v Chorvatsku

(vloženo 1.3.2017)

V současné době je velmi aktuální nabídka pozemku v blízkosti Malinské, cca 1,5km od moře. Pozemek o výměře cca 3.000 m2 je veden jako zemědělská půda a není tedy ,,zasíťován,, - voda,elektřina,odpad.

Cena v tomto případě je okolo 365,- Kč za m2.

/  Cena pozemků v Malinské, cca 800m od moře se pohybuje okolo 3.500,- Kč za m2 /

 

O tento pozemek má vážný zájem investor, ale vzhledem k velké výměře pozemku by uvítal spolupráci s dalšími investory formou podílu.

 

Investiční záměr

1. nákup pozemku – pozemek bude veden v podílnictví

2. vybudování přípojek vody a elektřiny, případně odpadu nebo instalace domácí čistírny                                                       odpadních vod.

V této fázi by již bylo možné na pozemku pobývat např. v karavanu nebo mobilheimu a stavbu bungalovů by bylo možno odložit na pozdější dobu.

3. převod pozemku na stavební parcelu

4. rozdělení pozemku( teď už stavební parcely) na jednotlivé díly dle podílu investic

 

Investiční vizí je vybudovat na pozemku 2 až 3 bungalovy ( podle počtu investorů) s příslušnými parkovacími místy a zázemím(bazén,terasa,hřiště atd).

            V úvahu přichází i varianta využití části pozemku k pronájmu parkovacích míst mimo rekreační sezonu pro lodě zahraničních hostů v Malinské a nejbližším okolí.

 

Veškerý postup je podmíněn společnou dohodou všech investorů, protože jen tak je možné udržet pozitivní vzájemný vztah a dojít společně k vytyčenému cíli.

 

Nevýhodou pozemku je vzdálenost od moře. Tato nevýhoda je částečně kompenzována výhodnou cenou a relativně velkou výměrou pozemku.

 

V případě že máte zájem o podíl na pozemku a do budoucna o výstavbu vlastního domku u moře, kontaktujte nás pře poptávkový formulář.

 

Tento projekt je již zcela plný a již se začalo stavět.

 

 

A+HRCZ s.r.o.

 

Apartmán 2+kk**** s terasou k prodeji

(vloženo 27.8.2017)

Apartmán 2+kk s terasou a výhledem na moře- akční nabídka 2+kk apartmán s terasou a krásným výhledem na moře. Apartmán, plocha 40m2, zcela zařízený, 5min. chůze od moře a pláží u obce Malinská na ostrově Krk. Pláže s pískem vhodné pro děti a seniory. V blízkosti apartmánu dětské hřiště, tři pláže s pozvolným vstupem do moře, občerstvení, 100m od restaurace, ve vedlejším domě malý obchod. Apartmán má 1x ložnice ( 3 lůžka) , obývák (2 rozkládací pohovky), kuchyni ( pohovka), sociální zařízení, terasu s výhledem na moře. Klimatizace,TV. Místo pro 4-6 osob. Apartmán je kompletně zařízen, včetně nádobí, povlečení, lůžkovin atd. Teploty na ostrově jsou o dost příjemnější než na pevnině a na ostrově je 286 slunečných dní v roce. Teplota vody na začátku června běžně 22-23 st. a teplota vzduchu 23-28 st. To samé je běžné v září a říjnu. V Malinské je možnost pronájmu motorového člunu, možnost výletů na okolní ostrovy, výlety spojené s rybolovem atd. Půjčovna kol, čtyřkolek a skútrů je v blízkosti centra.Vzdálenost z Prahy cca 840 km, téměř stále po dálnici, kromě úseku u Rijeky ( 28 km mimo dálnici), na ostrov vede most, tak nejste odkázáni na trajekt. Nedaleko je pláž s pozvolným vstupem pro pejskaře. V případě zájmu apartmán pronajímat se můžeme postarat o pronájem. Cena je 59.000,- Eur. Veškeré dokumenty a doklady, převody a zápis do katastru , vše zařídí česky mluvící osoba v Chorvatsku.

http://www.apartmany-chorvatsko.info/apartmany-k-pronajmu-2-plus-kk-s-terasou-a-vyhledem-na-more-podkrovi

Aktualizace posledních volných termínů 26.5.2017

(vloženo 18.7.2017)

 

Last minut: 20% sleva z ceníkových cen.

Po víkendu se opět snížil počet volných termínů na pobyt v našich apartmánech v Chorvatsku. Je to dáno především výraznou slevou, za takto včasnou rezervaci,ale také tím, že naši návštěvníci byli v minulých sezonách spokojeni. Je to jiná dovolená, než v hotelu, volný program a žádné miniaturní apartmány o ploše 20m2 pro 4 osoby. Naše apartmány jsou běžné byty o ploše cca 40-60m2, vždy s terasou a výhledem na moře. Apartmány jsou plně vybaveny. Po víkendu se tedy nabízí pouze poslední volné termíny. Jedná se o apartmán :

volné termíny v apartmánech jsou skoro vyprodané.


Aktuálně je volný termín 29.6 do 7.7. v apartmánu 3+kk
za cenu 45,- eur za noc a celý apartmán( podrobnosti:http://www.apartmany-chorvatsko.info/apartmany-k-pronajmu-3…)

další volný termín je v apartmánu 2+kk s velkou terasou od 1.7. do 17.7. a potom 27.7. do 3.8. za cenu 60,- eur za noc a celý apartmán( podrobnosti zde: http://www.apartmany-chorvatsko.info/apartmany-k-pronajmu-2…

v případě zájmu nás kontaktujte na telefonu: 608101305, nebo na stránkách http://www.apartmany-chorvatsko.info/uvod

 

 

Aktuálně volné termíny je možné sledovat přímo na stránkách u konkrétního apartmánu, kde je záložka: obsazenost .Zde vidíte přesné a aktuální termíny obsazenosti.
Vila u moře je zcela plná, garsonka u pláže také. Pokud máte zájem, neváhejte nás kontaktovat. V této době můžeme poskytnout ještě výrazné slevy za včasnou rezervaci jako našim stálým klientům.

Cesty jsme sami vyzkoušeli o Velikonocích, a zpoždění oproti normální cestě bylo 25 minut na příjezdu a cca 10 minut na odjezdu z Chorvatska. Dle informací se kolony nebudou tvořit na malých přechodech ( popis trasy v sekci na stránkách) a tak informace v TV odrážely pouze první dny po zpřísnění kontrol. Vše je nyní v normálu a není třeba panikařit.

Aktuálně z cesty do Malinské

(vloženo 18.4.2017)

 Hodně lidí se ptá, jak to vypadá na hranicích Slovinsko Chorvatských. Osobně jsme vždy čekali pár minut, někdy do půl hodiny. V době poslední cesty jsme přijeli a fronta byla cca 30 aut. Asi půl hodiny se skoro nehýbala. Potom zasedla nová směna a během půl hodiny jsme odjížděli všichni. Při zpáteční cestě v době Velikonočních svátků byla doba odbavení 20 minut. Dle místních lidí se hned po zavedení kontrol tvořili fronty 4-5 hodin. To se nelíbí ale místním lidem, kteří cestují a již došlo k jednání, mezi Chorvatskem a Slovinskem. Dle zatím dostupných informací to takto zůstat nemůže a musí se najít řešení rychlého průjezdu. Naše apartmány jsou v severní části Chorvatska. Proto, pokud jedete k nám, jeď te podle námi vyzkoušené a ověřené trasy. Celá cesta je popsána na stránkách. Pokud se držíte navigace, která vás povede na Zagreb a Karlovac, je to jediná cesta do jižních oblastí a je často zcela neprůjezdná, a čekací doby ještě před zavedením kontrol bývaly i 9 hodin. Do sezony je ještě čas, a je jisté, že takto to nemůže zůstat.

Cesta do Chorvatska - Velikonoce

(vloženo 18.4.2017)

Po návratu z Malinské. Hodně lidí se ptá, jak to vypadá na hranicích Slovinsko Chorvatských. Osobně jsme vždy čekali pár minut, někdy do půl hodiny. V době poslední cesty jsme přijeli a fronta byla cca 30 aut. Asi půl hodiny se skoro nehýbala, nikdo neví proč. Potom zasedla nová směna a během půl hodiny jsme odjížděli všichni. Při zpáteční cestě v době Velikonočních svátků byla doba odbavení 20 minut. Dle místních lidí se hned po zavedení kontrol tvořili fronty 4-5 hodin. To se nelíbí ale místním lidem, kteří cestují a již došlo k jednání, mezi Chorvatskem a Slovinskem. Dle zatím dostupných informací to takto zůstat nemůže a musí se najít řešení rychlého průjezdu. Naše apartmány jsou v severní části Chorvatska. Proto, pokud jedete k nám, jeď te podle námi vyzkoušené a ověřené trasy. Pokud se držíte navigace, která vás povede na Zagreb a Karlovac, je to jediná cesta do jižních oblastí a je často zcela neprůjezdná, a čekací doby ještě před zavedením kontrol bývali i 9 hodin. Do sezony je ještě čas, a je jisté, že takto to nemůže zůstat.

Dle aktuální situace budeme upřesňovat informace.

Hraniční přechod na naší trase

(vloženo 9.1.2018)

V případě že se držíte naší trasy, zde je link na web kameru na Pasjaku- přechod do Chorvatska.

Sám jsem nyní  zkoušel a i dle hostů je zdržení od 0 do max 15 minut.

webkamera 

Webkamera z přechodu PASJAK

(vloženo 9.1.2018)

Poku dse držíte trasy popsané na našem webu, máte možnost pi cestě sledovat aktuální situaci na přechodu Pasjak. Zdržení dle naší zkušenosti i zkušenosti našich hostů je zdržení od 0 do 15 minut. Není třeba tedy věřit pomateným zprávám našich komerčních TV, ketří vysílají zpráávy o někoílikahodinových zácpách.

 

webkamera:

Akce na pobyt v našich apartmánech 6 + 1 den zdarma

(vloženo 9.1.2018)

Na ukončení sezony jsme připravili akční nabídku.

Apartmán 2+kk s velkou terasou je za 50,- Eur za noc,a platíte 6 dní + jeden den zdarma.

podrobnosti jsou zde.

 

 

Apartmán 2+kk s  terasou podkroví je za 50,- Eur za noc,a platíte 6 dní + jeden den zdarma.

podrobnosti jsou zde.

Začíná předprodej pobytů na sezonu 2018.

(vloženo 21.2.2018)

Během prosince našim klientům a stálým zákazníkům pošleme přednostní nabídku pobytů v našich apartmánech, za předprodejní ceny. V tu dobu bude stačit jako minulý rok pouze rezervovat vybraný termín a zaplatit rezervační poplatek ve výši 1.000,- Kč. Záloha se bude platit do konce dubna a doplatek opět až měsíc před odjezdem do letoviska.

Pro zájemce o pobyt a včasnou rezervaci, kteří u nás ještě nebyli, stačí napsat na náš formulář, a tak Vás zařadíme mezi naše hosty. Dostanete také předprodejní ceny.

A+HRCZ s.r.o.

Předprodej pobytů 2018

(vloženo 28.5.2018)

K dnešnímu datu je téměř plný apartmán 3+kk s terasou. Poslední termíny jsou od 26.8. dále. Pokud tedy zvažujete pobyt, neváhejte  dlouho s rezervací. Pobyty se pomalu vyprodávají. Tento rok je opravdu velký zájem. Aktuálně volné termíny najdete přímo na stránce konkrétního apartmánu. 

Apartmány s koncovkou M je nutno doptat aktuálně přímo u majitele. Kontakt přes formulář dole na stránkách anebo přímo na majitele. MAil uveden také přímo u apartmánu.

 

Velké poděkování všem našim klientům  za velký zájem.

Luka

Další apartmány k pronájmu pouhých 70m od moře a dětské pláže.

(vloženo 13.5.2014)

Jedná se o ubytování ve vile, v blízkosti dětské pláže. Apartmány jsou vhodné pro 2 až 6 lidí. Stačí si vybrat nejvhodnější variantu. S terasou, balkonem, s velikou pergolou a venkovní kuchyní, nebo krbem ve druhém patře. Stačí si opravdu vybrat.

Například apartmán v přízemí: dvě oddělené ložnice s celkem pěti lůžky. Před apartmánem je pergola s grilem , venkovní kuchyní a sprchou. Cena za tento apartmán je od 53 Eur za noc a celý apartmán.

Aktuálně z Malinské

(vloženo 8.6.2014)

Tak zdravím z Chorvatska. Všechny programy probíhají zatím dle plánu. Bohužel jsem v tom kalupu zapomněl kabel k foťáku, tak fotky vložíme až po návratu. Nově budou apartmány od místního kolegy za super ceny a v pěkném místě. Na prodej jsou i další pozemky pro výstavbu bungalovů přímo od obce, kde jsem navázal výborné kontakty hlavně díky aktivitě - pobyty pro rozvedené s dětmi ve vlastní péči.

Kapacita je dostačující i pro další zájemce o pobyt u moře. Takže kdo uvažujete o dovolené v Chorvatsku u moře tak dejte včas vědět. Termíny jsou zatím i v hlavní sezóně. Stačí zavolat.

Radekyacht

Nový apartmán v nabídce

(vloženo 8.6.2014)

Nový apartmán vzdálen 4 minuty chůze od centra Malinské, na ostrově Krk. Získali jsme k pronájmu další apartmán, s velkou terasou avýhledem na moře a místní přístav. Pro zájemce je zatím volný termín kdykoli, záleží na rezervaci a termínu.

Apartmán v Malinské je ideální pro 2 až 5 osob. V ložnici je dvojpostel a k dispozici dřevěnná postýlka. V obýváku je možnost spaní na další pohovce a rozkládací kožená sedací souprava. Celý apartmán je ve třetím patře domu z roku 2004, je kompletně zařízen, TV, SAT, klimatizace, plně vybavená kuchyň. Vzdálenost do centra je 4 minuty chůze, a o minutu déle na pláže s pískem. Pláže jsou vhodné jak pro děti tak pro seniory s pozvolným přístupem do vody.

Vánoční nadílka pobytů

(vloženo 22.3.2015)

K Vánocům nadělujeme pro prvních 10 rezervací slevu 35% na pobyt v Chorvatsku.
Vyhlásili jsme 12.12.2014 a k dnešnímu dni- tj. 15.12.2014 je 8 rezervací ještě volných.
Neváhejte , kapacita je omezená.

Využijte tedy včasné blokace termínů, kdy je v hlavní sezóně přeplněno a nejsme schopni uspokojit všechny klienty.

Aktuálně po návratu z Malinské

(vloženo 3.5.2016)

Po příjezdu 4.6.2015 nás přivítalo slunečné počasí a teplota v 7 hodin na terase ve stínu 26 st. Odpoledne se teplota vyšplhala na krásných 36 st. Do konce pobytu tj. 14.6. se ochaldilo na krásných 31 st, stále jasno a mírný vánek. Voda byla 23-24 st. a teplota stále stoupá. Pro návštěvníky, co mají zájem o kotvení v místní marině,přímo v centru Malinské přidávám pár informací. Cena za skluz u kapitanátu je za 100,- kn, tel. na člověka, který má na starost skluz je : +385 91 5331273, Boris, a kotvení v maríně na nových molech s vodou a elektřinou je 25,- kn za metr délky lodě. Správce je p. Nenadič, tel:+385 98 212430. Ten má na starost i suchou marinu vedle ve vesnici Sv. Vid. Zajistí i dopravu lodí a spuštění lodě na vodu jeřábem.

Akce na rok 2016 - apartmán 3+kk s terasou a výhledem na moře

(vloženo 3.5.2016)

Blíží se čas Vánoc a tak jsme pro naše klienty připravili akční nabídku pro novou sezonu 2016.

Při rezervaci pobytu v apartmánu 3+kk, pro Vás máme malý dárek. Zaplatíte 7 dní pobytu a dostanete tři dny zdarma od nás, jako poděkování. Akční nabídka platí pouze do konce ledna 2016.

RY.

apartmán:

http://www.radekyacht-apartmany.com/apartmany-k-pronajmu-3-plus-kk-s-terasou-a-vyhledem-na-more

Akce na rok 2016 - apartmán 3+kk s terasou a výhledem na moře

(vloženo 20.3.2016)

Tak v současném době je obsazen termín 13.7 do 13.8. 2016, kdy tři zájemci rychlou rezervací dostali další slevu na tento pobyt. Pokud máte zájem neváhejte, slevy nad rámec nabídky platí do konce ledna.

 

Apartmán s krásným výhledem na moře

 

LRP

Zaváděcí cena - tento měsíc 30% sleva na rezervace apartmánu v podkroví.

(vloženo 3.5.2016)

Pouze tento měsíc je sleva na rezervaci apartmánu 2+kk s terasou a výhledem na moře. Kapacita 2-6 osob.

Pozice apartmánu je 4-5 minut chůze od pláží s pískem a pozvolným vstupem do moře, v klidné části obce Malinská. Krásný výhled s terasy na moře. Obchod a restaurace, dětské hřiště v blízkosti. Vybavení TV, klimatizace. 

Pouze tento měsíc je cena  50,- Eur za apartmán a noc.

 

V případě zájmu nás kontaktujte.

Last Minute- apartmán 2+kk podkroví, od moře 5 minut

(vloženo 31.8.2016)

Nově v nabídce apartmán s krásným výhledem na moře a velkou terasou

Uvolněný termín 30.7. do 14.8.

a 21.8. do konce prázdnin.

 

Apartmán pro 3-5 osob,vzdálený od moře 7 minut chůze. V místě obchod, restaurace, dětské hřiště. Pláže s pískem. Vybavení: klima, TV, a kompletní kuchyně. Krásný výhled s terasy na moře.

Akční cena 65,- Eur za noc a celý apartmán.

 

 podrobný popis apartmánu:http://www.apartmany-chorvatsko.info/apartmany-k-pronajmu-2-plus-kk-s-velkou-terasou-l

 

Další termíny  na září za ceny 40,-( 2+kk****) a 45,-(3+kk****)  Eur za noc a celý apartmán. Parkování v ceně na krytém parkovšti u domu v ap. 3+kk****.

popis apartmánů:

http://www.apartmany-chorvatsko.info/apartmany-k-pronajmu-3-plus-kk-s-terasou-a-vyhledem-na-more

http://www.apartmany-chorvatsko.info/apartmany-k-pronajmu-2-plus-kk-s-terasou-a-vyhledem-na-more-podkrovi

Změny v apartmánu 2+kk podkroví

(vloženo 1.3.2017)

Vzhledem k ohlasům našich jak stálých tak nových klientů, zvažujeme variantu samoobslužného apartmánu. Příští sezonu, by se tedy změnil systém pronájmu tak, že by si klienti brali své povlečení, navíc oproti letošní sezoně. Úklid by byl také na samotných klientech. Vše by se kontrolovalo pomocí soupisu věcí a správce nemovitosti.

Další změnou bude odstranění pračky a sporáku. Vznikne tak místo na rohovou kuchyňskou linku s novou varnou deskou.

Dle našich informací se bude platit turistická taxa převodem již předem. Podrobnosti budou teprve upřesněny dle nového ceníku.

Začal předprodej rezervací na sezonu 2017

(vloženo 27.3.2017)

V čase předvánočním a do konce února 2017  probíhal první předprodej pobytů v Chorvatsku v našich apartmánech na ostrově Krk. Naši stálí klienti již v tomto týdnu rezervovali 81% ubytovací kapacity a tak máme velkou radost, že se jim v minulých letech líbilo, a že tedy opět jedou do našich apartmánů. Někteří navázali přátelství s našimi kamarády v letovisku a užili si tak jak plavby po moři s místním člověkem, tak procházky po nocích s místním průvodcem. Na apartmánu 2+kk je nový systém bydlení, nové vybavení atd. Podrobnosti najdete na stránkách, přímo u konkrétního apartmánu, kde je aktuální obsazenost.

Vzhledem k nečekanému zájmu se počet volných termínů velmi snížil. Zájemcům o pobyt bych tedy doporučil opravdu rozumně naplánovat termíny a učinit rezervaci s dostatečným předstihem. Na takto včasné rezervace budete mít ještě výraznou slevu oproti ceníku na stránkách.

V této chvíli je poslední

volný termín v ap. 3+kk**** s terasou:  od 24.6 do 8.7. a potom od 15.7 do 29.7. 

v apartmánu 2+kk sterasou je volný termín: od června do 18.7. a potom od 21.8 dále.

v apartmánu 2+kk s velkou terasou jevolno : červen a červenec . srpen je již obsazen.

Přesné volné termíny jsou vždy u konkrétního apartmánu.

Vila u moře a garsonka u moře je již plně obsazena.

Pobyty pro otce s dětmi ve vlastní péči

(vloženo 8.6.2014)

Pobyty pro otce s dětmi ve ve vlastní péči a asistencí dětského psychologa jsou na termíny květen a červen téměř všechny zamluvené. Další volná místa jsou v září a říjnu. Pro zájemce doporučujeme rezervovat místo s dostatečným předstihem. Po dohodě je možné zajistit i dopravu. Ubytování je s 30% slevou, dotovanou místním yacht klubem a několika podnikateli. Po dohodě je možné zajistit i výlety po ostrově nebo lodní výlety.

Pobyt v Malinské - zkušenost

(vloženo 1.3.2017)

Po delším zvažování jsem zvolil dovolenou přes společnost, která nabízí jak pronájem tak prodej apartmánů v Chorvatsku, především v oblasti ostrova Krk. Domluva s majiteli společnosti byla bez problémů, věcná, stručná. Mohl jsem, vzhledem k tomu, že ještě není sezóna dovolených, vybírat z několika apartmánů. Nakonec jsem s rodinou zvolil nabízený 3+kk**** za velmi solidní cenu. Po příjezdu vše zařízené, plánek na cestu stačil výborně. Přijetí místním spolupracovníkem příjemné. Dostalo se mi i velmi dobrých typů na výlety a to bych chtěl opravdu zdůraznit. Typ na výlet - Vrbnik a výlet na Cres byl opravdu zážitek.

 

Takže přeji mnoho úspěchů a díky.

Tomáš Hrdlička s rodinou.

Chorvatsko sleva 40% na pobyt LAST MINUTE

(vloženo 3.5.2016)

Apartmán s terasou a výhledem na moře, 4 minuty chůze od centra a pláží.

Dlouhodobé pobyty mimo sezónu.

Sledujte aktuální počasí přímo v letovisku na našich stránkách.

Volné jsou dva apartmány u centra a dalších 5 apartmánů mimo centrum, 80m od moře.

 

http://www.radekyacht-apartmany.com/apartmany-k-pronajmu-3-plus-kk-s-terasou-a-vyhledem-na-more

 

http://www.radekyacht-apartmany.com/apartmany-k-pronajmu-2-plus-kk-s-velkou-terasou

 

Pro zájemce o dlouhodobé pronájmy - celý měsíc jsou od 15,- Eur na noc + elektřina za topení.

Volný termín dle dohody.

Akce na duben 2015. Zaplatíte 7 dní, dostanete 10 dní pobytu.

(vloženo 3.5.2016)

Na objednávky letních pobytů v Chorvatsku v českých apartmánech v Malinské na Krku, v jednom z nejžádanějších letovisek posledních dvou let.

Akce platí na objednávky termínů uzavřené do konce dubna. Vila 70m od moře je plně obsazena v srpnu a to všech 5 apartmánů,které s 50-ti % slevou za včasnou rezervaci už zájemci obsadili.
Je volný termín červenec, a mimo sezónu červen a září.

Dále pak jsou ještě volné velmi pěkné prostorné apartmány 3+kk s terasou a výhledem na moře a 2+kk sterasou, parkovacím místem. Jsou vzdáleny 4 minuty chůze od moře a centra a to mimo termín 14.-24.6. a 24.7. -4.8.

Termíny na květen jsou téměř obsazeny. Na objednávky pobytů na týden dostanete 3 dny pobytu zdrama.

ohlasy na dovolenou

(vloženo 1.3.2017)
Dobrý den,chtěl bych Vám poděkovat za krásnou dovolenou.
Bylo to tam super,bydlení také v pohodě.
S pozdravem M.Zborovský

Tak tu máme nespokojenou pí Jandzíkovou, z Lipova

(vloženo 3.5.2016)

Reklamace ubytování na základě smlouvy o nájmu apartmánu k rekreaci

Vážený pane,

Obracím se na Vás s reklamací ubytování v apartmánu, který jsem si u Vás pronajala na základě smlouvy „Smlouva/VS: 150815-7 B“ ze dne 20.5.2015 za účelem rekreace v Chorvatsku od 15.8.2015 do 22.8.2015.

 

Vzhledem k tomu, že předmětný apartmán byl pronajat za účelem rekreace rodině s dvěma dětmi, došlo tedy dle zákona č. 89/2012 Sb.k závažnému rozporu s tímto účelem, neboť:

 

 • pobyt v apartmánu byl znemožněn silným zápachem cigaretového kouře a usazeninami dehtu na vybavení apartmánu, čímž nebylo možné využít pronajatý apartmán k ubytování a noclehu,

 • v zájmu zdraví dětí (oba dva silní alergici a atopici) jsme museli tuto situaci vyřešit přistěhováním se do apartmánu č. 7, který jste pronajal našim spolucestujícím na základě smlouvy „Smlouva/VS: 150815-7“, čímž došlo k narušení rekreace i v jejich případě,

 • o vzniklé situaci jsme Vás informovali bez zbytečného odkladu telefonickým rozhovorem dne 15.8.2015 a opakovaným telefonickým rozhovorem ze dne 16.8.2015, kde jsme Vás upozornili na tyto nedostatky v předmětu smlouvy, poté jsme každý den kontaktovali pana Luku na telefonním čísle +385 912 901 957, který s námi měl dle Vašeho sdělení reklamaci vyřešit na místě, ten se však po celou dobu našeho pobytu neozval, nebyl přítomen v objektu, ani se nás nepokusil kontaktovat jiným způsobem,

 • další podstatné výhrady máme k prostoru a vybavení apartmánu, které neodpovídalo uhrazené ceně, k úložným prostorům, které byly naplněné lůžkovinami pro ostatní apartmány, zastřešená pergola, která se nedala využívat při dešti (stékala pod ni voda), zahrada okolo domu neexistovala a vzdálenost od apartmánu k pláži skutečně nebyla maximálně 7 minut,

 • fotografie předmětného apartmánu byly odeslány elektronicky na Vaši emailovou adresu radekyacht@gmail.com dne 9.9.2015, ostatní skutečnosti mohou dosvědčit naši spolucestující František a Lucie Mertovi.

  Žádám Vás tedy v souladu se zákonem č. 89/2012 Sb. o vyřízení reklamace poskytnutím slevy 50 % z celkové ceny uhrazené za nájem apartmánu, neboť stejnou částku jsme museli uhradit našim spolucestujícím za poskytnuté ubytování v jejich apartmánu. Výše slevy tedy činí 5.863,- Kč nebo 210,- EUR. Částku zašlete prosím na číslo účtu xxxxxxxxxxxxxxxx vedené u mBank.

   

  Očekávám písemné vyjádření o řešení mé reklamace a to dle zákona do 30 dnů od doručení reklamace na výše uvedenou adresu. Pokud tak nebude učiněno, dávám svolení mému právnímu zástupci, který je již s případem seznámen, aby jednal v mém jménu a dořešil vzniklou situaci.

   

   

   

  S pozdravem.

   

   

  Taťána Jandzíková

  Lipov

 

Vyjádření před prošetřením reklamace

Paní Jandzíková nás oslovila ohledně pronájmu apartmánu u moře. V tom termínu, kdy chtěla, byl jeden poslední ap. volný. Chtěla ale ještě jeden pro další rodinu. Nabídl jsem pouze apartmán majitele domu, který se stará o ubytované, a to o velikosti 1+1 s pergolou. Ten není běžně k pronájmu, je právě pro ubytování správce a majitele domu. Což dobře věděla.

Paní Jandzíková nakonec chtěla tento apartmán dole s pergolou. Cena za oba byla velmi výhodná.

Po jejím příjezdu mi volal manžel paní, že apartmán je cítit kouřem. Odvětil jsem, že musí zkontaktovat majitele a dohodnout to s ním. Sám jsem jim to jen zprostředkoval. Majitel nabízel ještě jeden volný apartmán, v ceně 90,- eur za noc v podkroví. Podstatně větší a s velkou terasou. To pí Jandzíková odmítla.

Po asi dvou dnech volal pán opět. Pod pergolou se nedá sedět, na nábytku je prý prach. K moři je to daleko. Pod pergolou se opravdu nedalo sedět, byla totiž průtrž mračen a bouřka. Voda se valila po silnicích i chodnících a muselo se počkat, až odteče. Prach na lince - myšleno na horních skříňkách linky, na vrchních okrajích a rámech oken asi opravdu mohl být, kompletní deratizaci apartmánu neděláme každý týden. Ale koho napadne lézt po lince, za lednici , do komor a pod linku, aby hledal jakýkoli nedostatek. Možná ten, který už předem bude chtít slevu.A vzdálenost k moři? Sám to chodím s dcerou, které je 5 let asi 6 minut. Kouř v místnosti jsem nikdy necítil, ale je pravdou, že tam jsem pouze náhodně. Jako nekuřák bych to ale asi cítil. Hosté, kteří byli v tomto apartmánu mi sdělili, že žádný kouř nebyl cítit a už vůbec že by znemožnil bydlení. Apartmán je stejně celý den optevřený a většina času se tráví u pergoly. Výtka že u domu není zahrada, mě už vyrazila dech. Není zvykem u moře mít zahrady o ploše fotbalového hřiště nebo podobně, jako to máme u nás.

Bohužel nedošel ani žádný mail, který slíbili, aby se něco dalo řešit na místě. Stížnost byla i na to, že není v domě internet. Bude, ale s příplatkem.

Vy co jste s námi už poněkolikáté jeli víte, jak to vše je. A nenecháme se přece odradit někým, kdo z dlouhé chvíle prolézá veškeré i soukromé místnosti, technické místnosti a nejraději by reklamoval i počasí.

 

Luka Možnik, Radko Pašek

 

 

Nově Apartmán 2+kk s terasou a výhledem na moře

(vloženo 1.3.2017)

Nabízíme nový apartmán v podkroví, pro 2-6 osob.  5 minut chůze od pláží s pískem,na kraji obce Malinská. V blízkosti restaurace, u pláží občerstvení, vedle v domě potraviny.

Nenechte si ujít zaváděcí cenu a volné termíny. V ostatních apartmánech je už pouze omezený výběr termínů.

Vlastní bungalov u moře- nabídka 1/2 domu

(vloženo 1.3.2017)

Pro zájemce o svůj bungalov nebo dům u moře je zde aktuální nabídka.

Pozemek s projektem na dům o třech patrech, kde je pozemek zasíťován, vydáno stavební povolení, asfaltová příjezdová cesta. Počítá se s koupí pozemku a výstavbou dvojdomu, kde je místo pro majitele a další byt k pronájmu. Výhled na moře které je vzdálené 500m.

Cena k jednání je 39.000,- eur za celý pozemek. Pokud má někdo zájem o spoluúčast na stavbě a koupi pozemku tak kontakt je: +420 608 101 305

Není nutné ihned stavět, momentálně je na místě karavan. Stavba se může odložit, udělat změnu projektu atd. Vše je na dohodě.

 

Tato nabídka již není aktuální a našel se spoluinvestor.

Cena byl anakonec 34.000,- Eur

Dotaz na postup při rezervaci

(vloženo 1.3.2017)

Dobrý den,
chtěl bych vědět,jak probíhá rezervace, zaplacení a ubytování v nabízených apartmánech.

Kontakt: 730 604 295

15.6.2014

 

dobrý den,

v prvé řadě bývá většinou poptávka po internetu ( jak náš formulář na stránkách, mail, poř. telefon), kde poptáváte termín, velikost a polohu apartmánu.

Dle aktuální nabídky Vám zasíláme možnosti ubytování, volné termíny a ceny za jednotlivé ubytování.

V případě zájmu o konkrétní apartmán posíláme smlouvu. Po podpisu smlouvy a odeslání zpět platíte platbu za ubytování ( v případě včasné rezervace zálohu a doplatek čtyři týdny před odjezdem). Mailem pak dostáváte zpět potvrzenou smlouvu s uvedenou platbou.

Do mailu dostanete podrobný popis cesty a kontakt na místního správce.

 

Vše je velmi rychlé, většinou jde o jeden až dva dny komunikace. Nejrychleji se vše řeší telefonicky.

 

Radekyacht-apartmany.com

tel:+420 608 101 302

17.6.2014

Zkušenost s pronájmem

(vloženo 1.3.2017)

Po pečlivém výběru letoviska jsem dal s rodinou na doporučení známého, který byl v jednom z nejhezčích letovisek na Jadranu - Malinská, na ostrově Krk, u společnosti majitelů apartmánů- radekyacht-apartmany.com.

Po internetu a telefonu jsem zamluvil termín, bohužel bylo na začátku září plno a tak jsme odjížděli až 25.9.2014. Blokace termínu, zaslání smluv o pronájmu apartmánu a podrobnosti o cestě, trasy, poplatky a další rady přišli obratem. Po zaplcení pobytu přišly podrobné informace. S trochou obavy jsme odjížděli v 17 hodin odpoledne a příjezd s dvěma dětmi jsme zvládli po jedné hodině ranní. Apartmán byl připraven, vše jak bylo domluveno. Ráno nás čekalo, ač na pozdní termín dovolené, slunečné počasí, teplota v 8 hodin ráno 18 st. a přes den bylo 27st. Mimo jednoho dne, kdy bylo trochu zataženo bylo celých 14 dní jasno, voda 22-23st. Každý den koupání, které jsme nečekali na konci září a začátku října. Netušili jsme ani, jaký velký rozdíl je v počasí na pevnině, ketrá je jen pár kilometrů vzdálena, a na ostrově který je obklopen mořem.

V Malinské udělali mnoho práce, zlepšil se přístup do vody a pláže jsou kousek od apartmánu. Jsou jak pískové, tak oblázkové, dále za vesnicí kamenné. Na konci sezóny je letovisko klidné a opravdu příjemné, a s velkou možností výletů po ostrově i lodí.

Odjez domů jsme naplánovali na 4.10.2014 opět na 17 hodin, kdy je velmi malý provoz. Po příjezdu do Slovinska ukazoval teploměr místy i 8st. a u Brna to bylo okolo 10 st. Trochu šok po teplém počasí u moře.

Moc děkujeme za dovolenou v příjemném prostředí, výborný servis.

Hodně úspěchů v podnikání přejí Horáčkovi.

Poslední termíny na červenec a srpen 2015 za 50% ceny.

(vloženo 3.5.2016)

Na objednávky letních pobytů v Chorvatsku v českých apartmánech v Malinské na Krku, v jednom z nejžádanějších letovisek posledních dvou let.

Akce platí na tyto dva termíny: Termín 14.7.-25.7. a 15.8.-22.8.
Dále jsou volné poslední termíny mimo sezónu červen, konkrétně od 24.6. do 4.7. a to za exkluzivní cenu a dále v září.

Vše v pěkném apartmánu 3+kk sterasou a výhledem na moře, 4 minuty chůze od písečných pláží a centra. Podrobnosti v záložce apartmány k pronájmu.

Letovisko nabízí mnoho kulturního vyžití, výlety lodí spojené s rybolovem, prohlídkou ostrova Rab a Goli, nebo výlety na stanici Supů bělohlavých na ostrově Cres.


 


Poslední termíny na červenec a srpen 2015 za 50% ceny.

(vloženo 3.5.2016)

Na objednávky letních pobytů v Chorvatsku v českých apartmánech v Malinské na Krku, v jednom z nejžádanějších letovisek posledních dvou let.

Akce platí na tyto dva termíny:

24.6.- 4.7. - cena za celý apartmán pro 2 až 6 osob a noc je 40,- Eur

15.8.-22.8. - cena za celý apartmán pro 2 až 6 osob a noc je 60-80,- dle počtu osob

 


Dále jsou volné poslední termíny mimo sezónu v září a říjnu.

Vše v pěkném apartmánu 3+kk sterasou a výhledem na moře, 4 minuty chůze od písečných pláží a centra. Podrobnosti v záložce apartmány k pronájmu.

Letovisko nabízí mnoho kulturního vyžití, výlety lodí spojené s rybolovem, prohlídkou ostrova Rab a Goli, nebo výlety na stanici Supů bělohlavých na ostrově Cres.


 


Apartmány 70m od moře, v klidné zátoce, Malinská, Chorvatsko

(vloženo 3.5.2016)

Poslední volné termíny v Chorvatsku, na okraji obce Malinská, ostrov Krk jsou v pěkné vile, 70m od moře. Písečná pláž a borový háj přímo v zátoce. Na místě občerstvení, do centra 2km. Obchody a restaurace v místě.

Volný termín je od 1.7. do 11.7.2015 a 22.8 do 3.9.2015 v apartmánu 3+kk s terasou. Apartmán má dvě ložnice, dvě koupelny a wc a velký obývací pokoj.

Cena je 125,- Eur za noc a celý apartmán)

Dále pak apartmán v prvním patře 2+kk, ložnice, obývák + kuchyňský kout. Cena je 68,- Eur za noc a celý apartmán.

http://www.radekyacht-apartmany.com/apartmany-k-pronajmu-1-plus-1-s-terasou

Dotazy na uprchlíky

(vloženo 1.3.2017)

Několik lidí nás oslovilo s žádostí o informace - a´jak je to s uprchlíky v Chorvatsku a hlavně okolo letovisek.

Z naší zkušenosti víme, že v Chorvatsku se pohybuje pouze pár uprchlíků, a to pouze po trase ze Srbska na přechod s Rakouskem. V dnešní době, dle informací jsou volné přechody jak Chorvatsko-Slovinsko, kde jsou celníci a cizinecká poloicie, a namátkově kontrolují dodávky a autobusy. Na Slovinsko -Rakouských hranicích není žádná kontrola, jelikož tam žádní běženci nejsou. Cizinecká policie tu pouze hlídkuje. Další cesta uprchlíků je přes Itálii, a tudíž se naši lidé bojí trošku dovolené v Itálii.

Co se týče letovisek, není nikde žádný problém, a nebyl ani v minulém roce v sezóně, kdy byl velký nápor běženců. Na ostrovech je naprostý klid a není se opravdu čeho obávat. 

Radek

Kontrola apartmánu po sezoně.

(vloženo 7.11.2015)

Tak jsem se vypravil na kontrolu apartmánů po sezoně. Trochu překvapení jsem čekal. Dovezl se velký stůl a židle s tahokovu, aby bylo pohodlí o něco lepš na terase, nové matrace na postele. Po chvilce zjišťuji, že někdo doma asi neměl sušák na prádlo a tak si ho odvezl. Jsem rád, že mohu někomu zasponzorovat jeho bydlení. Druhý den zjišťuji, že pobyt s dětmi, má svá úskalí. Děti skáčou na sedačce a výtky správce neberou v úvahu. Výsledkem je zcela rozlámaná rozkládací souprava. K tomu asi není co dodat. Snad jen to, že u dotyčných to musí opravdu vypadat zajímavě. Nebo možná ne, a pokud je to u někoho jiného, můžeme vše zničit. Sláva takovým rodinám. Jediný, kdo se ozval, že praskla noha pod lehátkem byl pán, a chtěl to urovnat. Není třeba, s tím se počítá, ale s dělmi, které slavné matky nedokážou srovnat do únosných mezí se opravdu již nemusíme setkat. Další byla rodina, která zase na celý den pustila klimatizaci a držela teplotu na krásných 17 st. Trochu zbytečné, stačí ji pustit po návratu od moře. Ale to taky není až takový problém. Možná chtěli otestovat klimatizaci před koupí k sobě domů.

Jinak děkuji všem slušným návštěvníkům, a těším se na Vás v nové sezoně. Bude tu další apartmán, blíž u moře, ale s vyšší cenou. Vše se dohodne během pár dní a na stránkách budou ceny. Slevy za opakované pronájmy, deší pobyty a stálé klienty opět budou.

R.a L. P.

Napište nám Vaše hodnocení

(vloženo 13.5.2014)

Byli jste u nás spokojeni? Chcete se s námi podělit o své zkušenosti? Chcete získat více informací? Neváhejte a napište nám pomocí formuláře níže. Vaše názory jsou cennými podněty k neustálému zlepšování našich služeb. Navíc jakákoliv pochvala od spokojeného zákazníka je tou nejlepší odměnou naší práce.

Vítejte na našem novém webu

(vloženo 13.5.2014)

Spustili jsme novou internetovou prezentaci, na které najdete kromě obvyklého výčtu služeb i přehled aktualit. Budeme Vás informovat o probíhajících akcích nebo nových službách, které připravujeme.